1.        چگونه می‌توان از خدمات و تخفیف های الیتان بصورت روزانه خبردار شد؟

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود را وارد کنید تا تمام پیشنهادات الیتان بصورت روزانه به ایمیل شما ارسال گردد. ضمنا با دنبال کردن صفحه الیتان در شبکه های اجتماعی هیچ تخفیفی را از دست ندهید.

2.        اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت‌هایی با یکدیگر دارد؟

با اشتراک در سایت تنها امکان دریافت پیشنهادهای روزانه الیتان از طریق پست الکترونیک برای شما فراهم می شود در حالی که با عضویت در سایت، پروفايل شخصي مجزايي روی وب‌سایت براي کاربر تعریف می‌گردد. لازم به ذكر است به منظور خرید الیتان عضويت در سايت الزامی است.

3.        چگونه میتوانم الیتان را خریداری کنم؟!

کافی است روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت­ بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید. چنانچه کارت بانکی در اختیار ندارید میتوانید به صورت کارت به کارت یا واریز به حساب بانکی مبلغ را پرداخت نمایید. الیتان خریداری شده به صورت ایمیل و پيامك برای شما ارسال می‌شود. با به همراه داشتن کد الیتان، می‌توانید به آسانی برای دریافت کالا یا خدمات خریداری شده اقدام کنید. علاوه بر اين مي­توانيد در قسمت "الیتان های من" در پروفایل خود اطلاعات الیتان خریداری شده خود را مشاهده كنيد. لطفا قبل از خرید شرایط استفاده را به دقت مطالعه کنید.

5.        چگونه يك الیتان را به دوستانم پیشنهاد دهم؟

از ارسال ایمیل گرفته تا شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

6.      الیتان را خریداری کرده‌ام، چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است یک پرینت از الیتان ارسال شده به پست الکترونیکی خود كه البته از طریق پروفايل شخصي شما در وب سایت الیتان نیز قابل دسترسی است، تهيه کرده و یا تنها کد الیتان خود را در هنگام خرید به فروشنده ارائه دهید. همچنين با وارد کردن شماره موبایل در صفحه عضويت، می توانید کد الیتان را از طریق پیامک هم دریافت کرده و با ارائه این کد به فروشنده از خريد خود لذت ببرید.

7.      آیا خرید من شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز می شود؟

بله مبلغ پرداختی شامل هزینه کالا یا خدمات و مالیات بر ارزش افزوده آن خواهد بود.

8.      آیا می ­بایست به محض خرید الیتان از آن استفاده کرد؟

خیر، هر الیتان یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در الیتان ارسال شده برای شما، این موارد قابل مشاهده مي باشد. لطفا قبل از خرید شریط استفاده را به دقت مطالعه کنید.

9.       چگونه می‌توانم تبلیغ کسب‌و‌کار خود را در الیتان  قرار دهم؟

اینجا را کلیک کنید.

10.      الیتان به چه معناست و فلسفه شکل گیری آن چیست؟

آیا بخش «درباره ما» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.

11.      رمز عبورم را فراموش کرده‌ام!

برای ارسال رمز عبور جدید به ایمیل شخصی خود اینجا را کلیک کنید.

12.      پرداخت آنلاین چگونه است؟

آیا بخش «راهنمای پرداخت» را در سایت مطالعه کرده‌اید؟ برای مطالعه این قسمت اینجا را کلیک کنید.

13.      چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین امنیت دارد؟

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج گردیده است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز وجود ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید در سایت الیتان ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.

 

از آخرین تخفیف ها مطلع شوید

جهت دریافت جدیدترین پیشنهادات هیجان انگیز شهر مشهد آدرس ایمیل خود را وارد کنید