استراتژی سیاستگذاری الیتان بر حفظ و نگهداری اطلاعات خصوصی کاربران و اعضا بنا نهاده شده است و بر همین اساس کلیه تصمیم‌گیری‌های مربوطه در همین راستا خواهد بود. لذا به منظور حفظ حقوق کاربران خود موارد زیر را مدنظر قرار داده است:

1.       هدف اصلی از جمع‌آوری اطلاعات اعضا تنها به منظور ارائه خدمات و برقراری ارتباط با شما می باشد. الیتان در­صدد است با دریافت اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل کاربران، امنیت الیتان های ارسالی را به طرز قابل توجهی ارتقا داده تا در صورت وقوع هر پیشامدی، خریدار الیتان قابل شناسایی باشد.

2.       الیتان اطلاعاتی از قبیل IP، کوکی­ها و صفحات مشاهده ­شده کاربران را نیز به منظور هماهنگی هرچه بیشتر پیشنهادات با سلایق آن­ها و بهبود کیفیت خدمات نگهداری خواهد کرد.

3.       الیتان دسترسی کارمندان خود به اطلاعات کاربران را محدود نموده و امکان دسترسی به آن­ها را تنها برای کارمندان بخش پشتیبانی خود فراهم کرده است.

4.       الیتان بر خود واجب می‌داند که با تمام قوا و توان از کلیه اطلاعات شخصی و خریدهای شما بعنوان عضو سایت حفاظت نموده و این اطلاعات را جز با مجوز مقامات قضایی در اختیار شخص حقیقی یا حقوقی ثالثی قرار ندهد.

5.       کاربران و اعضای سایت در هر زمان که تمایل داشته­ باشند، قادر خواهند بود اطلاع‌رسانی پیشنهادات روزانه و یا سایر ایمیل‌هایی را که از سوی الیتان به ایشان ارسال می‌گردد، متوقف نمایند.

جهت پرسش هرگونه سوالی درخصوص حریم کاربران و اعضاء با ما تماس حاصل نمایید: info@elitan.irاز آخرین تخفیف ها مطلع شوید

جهت دریافت جدیدترین پیشنهادات هیجان انگیز شهر مشهد آدرس ایمیل خود را وارد کنید